A A A K K K
для людей із порушенням зору
СНІГУРІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
БАШТАНСЬКИЙ РАЙОН, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Публічна бібліотека міськради поповнилась новими книгами

Дата: 22.01.2021 10:17
Кількість переглядів: 293

Чи хтось буде заперечувати, що хороша бібліотека є книжковим відображенням Всесвіту?! Мабуть, ні. Поки живе бібліотека – живе народ, адже вона – скарбниця всіх багатств духу людського. Книга здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. У гарній книзі можна знайти однодумців, з нею можна гарно провести вечір, не почуватися одиноким.

Дарування – це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. Факт надходження дарунків у бібліотеку – показник престижу бібліотеки, її місця в суспільному житті, яскраве свідчення опікування її долею.

Публічна бібліотека Снігурівської міської ради щиро і безмежно вдячна за книги, отримані в дар від Геєвої Т., бібліотекаря Публічної бібліотеки, Бойченко І., постійної читачки, людини з великим світоглядом, Зосімової О., справжнього книголюба. Дякуємо також Чабаненко І., яка проживає в іншому місті, але відправила поштою книги з власної колекції, та багатьом іншим нашим користувачам, які протягом 2020 року дарували різноманітні за тематикою примірники книг.

Подаровані книги стануть важливою частиною фонду нашої бібліотеки, допоможуть у забезпеченні освітнього процесу, відродженні культури та духовному зростанні і обов’язково знайдуть свого читача. Така увага до бібліотеки радує, надихає і читачів, і працівників бібліотеки. Адже нові книги - це завжди свято для широкого читацького загалу. Віримо, що добрі справи завжди повертаються добром. Маємо за честь одержати такий подарунок!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора