В Снігурівському районі виявлено 4 нових випадки захворювання на коронавірус

Дата: 22.01.2021 11:21

Станом на 10:00 22 січня в Миколаївській області зареєстровано 222 випадки COVID-19. З усіх 37669 виявлених підтверджених випадків за місцем проживання: Снігурівський район – 418 (+4).

Відповідно до інформації ІАС ДП «Медичні закупівлі України» (система MEDdata), станом на 10:00 22.01.2021 на стаціонарному лікуванні в Снігурівській міській лікарні знаходиться 16 хворих та 11 осіб з підозрою.

Для зупинення розповсюдження коронавірусної інфекції закликаємо жителів міста та області дотримуватись карантинних обмежень, маскового режиму в громадських місцях, користуватись антисептиком та дотримуватись соціальної дистанції.