27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Дата: 27.01.2021 09:46

Сьогодні ми гортаємо одну із найтрагічніших сторінок історії єврейського народу під назвою Голокост. У цьому слові закодовані трагедія народу та пам'ять про мільйони життів, які насильницьки відійшли поза межі буття. У щирій жалобі схиляємо голови перед світлою пам’яттю невинно страчених.

Все більше часу відділяє нас від тих страшних подій. Ми будуємо наше суспільство на основі принципів демократії, гуманізму, толерантності та соціальної справедливості. У ньому немає і не повинно бути місця расовому насиллю та агресії.

Віддаючи данину пам’яті жертвам нацизму, закликаємо усіх людей доброї волі до взаємної поваги та порозуміння.

Снігурівський міський голова Інна Бойко