Робота Калинівського ФАПу

Дата: 27.01.2021 11:10

У фельдшерсько-акушерському пункті с. Калинівка створено умови для обслуговування пацієнтів. Тут завжди тепло та затишно. Завідуюча фельдшерським пунктом Оксана Сітарська працює тут вже понад 6 років.

Фото без опису

Щоденно Оксана Володимирівна проводить прийом хворих, вимірює тиск, ставить крапельниці, робить ін'єкції, здійснює патронаж дітей до року, робить планові щеплення дорослим та дітям. Надавати першу долікарняну допомогу потрібно незважаючи на час доби, тому вона завжди приходить на допомогу односельцям.

Фото без описуФото без опису

До ФАПу жителі звертаються з різними проблемами, але найчастіше з гіпертонічною хворобою, а взимку - це застудні захворювання. Ось і сьогодні зранку, як і щодня, Оксана Володимирівна міряє тиск, а також робить планові щеплення ОПВ дітям 14 років, КПК - дітям 6 років.

Фото без опису