Поповнення бібліотечного фонду від Українського інституту книги

Дата: 27.01.2021 16:15

Приємна новина для наших користувачів! Публічна бібліотека Снігурівської міської ради отримала нові надходження за Програмою поповнення бібліотечних фондів за підтримки Українського інституту книги.

Фото без опису

Всього надійшло 826 примірників книг, забезпечити доставку яких з м. Миколаєва нам допомогло керівництво Снігурівської міської ради. Книги виключно українською мовою, вони вражають своєю змістовністю і різноманітністю. Це понад півтисячі нових, гарно ілюстрованих книжкових видань для дітей та 300 видань для дорослих читачів.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Кожна нова книга - це завжди подія. Запрошуємо ознайомитися із новою літературою. Завітайте до нас - книги чекають!

Дякуємо за таке прекрасне поповнення бібліотечного фонду.