Вітаємо учасників дистанційного обласного огляду «Різдвяне диво» з перемогою!

Дата: 29.01.2021 13:20

27 січня 2021 року відбувався обласний дистанційний огляд «Різдвяне диво» в якому взяли участь аматорські вокально-хорові, фольклорні, хореографічні й театральні колективи, а також майстри декоративно-прикладного мистецтва клубних закладів культури Миколаєва й області. Всього — близько 200 осіб учасників.

Серед багатьох учасників огляду наші творчі колективи вийшли переможцями в номінації «Вокальне мистецтво» дует Ясонової Тетяни та Старкової Наталії посів друге місце, соліст студії сольного співу Гіщак Олександр виборов третє місце. В номінації «Хореографічне мистецтво» народний танцювальний колектив «Джерело» посів третє місце.

Третє місце в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» здобула майстриня Нововасилівського сільського будинку культури Подубієнко Євгенія.

Дипломами за участь відзначено фольклорний колектив «Озеряни» Юрівського сільського клубу, художній керівник Н.Шапір та майстриня Снігурівського Будинку культури Липюк Катерина.

Бажаємо всім нових відкриттів, найяскравіших емоцій та творчих успіхів!

З повагою, Снігурівський міський голова Інна Бойко

Майстриня: Липюк Катерина Вікторівна, сучасне мистецтво  – «Новорічна кулька»

Фото без опису

Майстриня: Подубієнко Євгенія Володимирівна. Сучасне мистецтво  – Новорічний  світильник «Шишечка», матеріал – ізолон (безпечний та не токсичний).

Фото без опису

Т. Ясонова, Н.Старкова - «Новий рік прийшов на Україну»

Гіщак Олександр - «Свято, де ти»

Народний танцювальний колектив «Джерело» (керівник Катерина Жадан-Тарасенкова) - «Новорічний»