ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Дата: 29.01.2021 15:17

Бюджетним установам (закладам) державної та комунальної форми власності, суб’єктам господарювання, що здійснюють свою діяльність на території Снігурівської міської територіальної громади, у 2021 році при розрахунку ставок податку на майно в частині земельного податку, податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб Снігурівська міська рада просить керуватися чинними рішеннями XX позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 20 січня 2017 року № 12 «Про встановлення ставки податку на майно в частині земельного податку на території міста Снігурівка Миколаївської області»№ 4 «Про встановлення ставок податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міста Снігурівка» та №3 «Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб на території м. Снігурівка»