Вітаємо з Днем народження депутата міської ради Анну Семенюк!

Дата: 04.02.2021 08:00

Шановна Анно Леонідівно!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження! Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов'язків. Нехай постійними супутниками у Вашому житті будуть мир і злагода у душі, у серці – доброта, а у справах – мудрість і виваженість.

Нехай доля буде завжди прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів, колег, партнерів. Нехай у Вашому серці не згасає вогник любові до рідної землі, а любов, що Ви віддаєте людям, повернеться до Вас сторицею.

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров'я,  невичерпності життєвих сил, натхнення та наснаги у здійсненні великих звершень на благо нашої громади!