За останню добу на Снігурівщині виявлено 1 випадок захворювання на COVID-19!

Дата: 03.02.2021 12:44

За інформацією Миколаївського обласного штабу з ліквідації наслідків НС за минулу добу станом на 3 лютого 2021 року на Снігурівщині виявлено 1 новий випадок захворювання на COVID-19.

За весь час спостереження у районі було виявлено та підтверджено 427 випадків захворювання на COVID-19.

Відповідно до інформації інформаційно-аналітичної системи ДП «Медичні закупівлі України» (система MEDdata), станом на 12:00 03.02.2021 на стаціонарному лікуванні в КНП «Снігурівська міська лікарня» знаходиться 8 хворих на COVID-19 та 13 осіб з підозрою.

Для зупинення розповсюдження коронавірусної інфекції закликаємо мешканців району дотримуватись карантинних обмежень, маскового режиму в громадських місцях, користуватись антисептиком та дотримуватись соціальної дистанції. Бережіть себе та своїх близьких!