Світла пам'ять!

Дата: 06.02.2021 08:00

6 лютого цього року минає третя річниця світлої пам’яті депутата обласної ради третього, четвертого, шостого та сьомого скликань, колишнього голови Миколаївської обласної ради шостого скликання, колишнього голови Снігурівської районної державної адміністрації та районної ради, почесного громадянина міста Снігурівка, генерального директора групи компаній ТОВ “СП” ПАЕК” Володимира Вікторовича Лусти та його водія Сергія Миколайовича Халявки, життя яких несподівано обірвала страшна автомобільна аварія біля села Партизанське Вітовського району в 2018 році.

У ці скорботні дні з глибоким смутком у серці вшановуємо їх світлу пам’ять та висловлюємо щирі слова співчуття рідним і близьким.

Важко повірити, що ми вже ніколи не почуємо мудрого слова Володимира Вікторовича, не побачимо його щирої посмішки. Але ніколи не згаснуть у наших серцях любов, вдячність і велика шана.

Світла пам’ять!