Дата: 03.02.2021 17:00

Атестація педагогічних працівників – один із найважливіших аспектів діяльності навчального закладу, оскільки саме він відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого педагога, творчого колективу.

03 лютого 2021 року для керівних кадрів закладів загальної середньої освіти відбувся онлайн-вебінар «Атестація: крок за кроком. Характеристика професійної діяльності педагогічних працівників». Керівники та їх заступники мали змогу повторно опрацювати порядок та основні вимоги щодо складання характеристики діяльності педпрацівників, які атестуються, почути відповіді на нагальні питання, що виникають у процесі цієї роботи.

Наталія БЄЛЄЙ, консультант ЦПРПП

Снігурівської міської ради