Вітаємо з перемогою!

Дата: 08.02.2021 08:25

6 лютого у м. Миколаїв пройшов вiдкритий турнiр з кiокушин карате"Юний самурай", в якому взяли участь 350 спортсменiв з усіх куточків України. Приємно, що за пiдсумками змагань снiгурiвська команда в складi команди нашої областi зайняла І загальнокомандне мiсце, отримавши почесний трофей.

Результати наших каратистів:

І мiсце: Баленко Данiiл (Снiгурiвська ЗОШ), Князєва Дiана (ЗОШ №1), Микитiн Дмитро (Снiгурiвська районна гiмназiя), Лемак Дмитро (ЗОШ №1), Болотнiй Олександр (ЗОШ №3).

ІІ мiсце: Шапiр Сергiй (Юрiiвська фiлiя), Портной Владислав (Снiгурiвська ЗОШ), Князєв Нiкiта (ЗОШ №1), Шевченко Павло (ЗОШ №1), Шевченко Дмитро (ЗОШ №1).

ІІІ мiсце: Лемак Андрiй (ЗОШ №1), Кiтриш Вiталiй (Снiгурiвська ЗОШ), Гриненко Даніель (Снігурівська районна гімназія).

Фото без опису

"Вiтаю снігурівських спортсменiв з перемогою! Ви гідно представили нашу громаду у змаганнях та показали чудовий результат - 13 призових місць. Бажаю вам нових перемог та звершень!", - відзначила голова ОТГ Інна Бойко