Між Управлінням Держпраці у Миколаївській області та Снігурівською міською радою укладено угоду про співробітництво з питань надання адміністративних послуг

Дата: 09.02.2021 15:33

В Україні триває етап створення центрів надання адміністративних послуг міськими, селищними радами, що здійснюють свої повноваження в населених пунктах – адміністративних центрах районів, та ліквідації центрів надання адміністративних послуг, утворених при районних державних адміністраціях. Новостворений орган об’єднаної територіальної громади має забезпечити можливість отримання особою необхідного переліку адміністративних послуг, у тому числі й адмінпослуг Управління Держпраці у Миколаївській області, в одному місці.

Фото без опису

З метою досягнення зазначеної мети  начальник Управління Держпраці у Миколаївській області та голова Снігурівської міської ради підписали угоду про співробітництво. Угода  передбачає організацію співпраці в напрямку забезпечення якісного виконання покладених на Сторони завдань у сфері надання адміністративних послуг.

Підписання угоди забезпечило узгодження процесів оперативного надання  суб’єктам звернень Снігурівської громади адміністративних послуг Управління Держпраці у Миколаївській  області, таких як:

• анулювання дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки;
  • ведення обліку та зняття технологічних транспортних засобів з обліку;
  • видача дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки;
  • перереєстрація великотонажних та інших технологічних транспортних засобів;
  • реєстрація великотонажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування;
  • реєстрація декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки;
  • тимчасова реєстрація технологічних транспортних засобів.