Вітаємо Снігурівський ЗДО №7, який зайняв 2 рейтингове місце серед 100 кращих закладів дошкільної освіти у номінації «Кращий кабінет методиста»!

Дата: 10.02.2021 09:20

Снігурівський заклад дошкільної освіти №7 (ясла-садок) Снігурівської міської ради брав участь у Всеукраїнському конкурсі від ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛУ РЕЙТИНГУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ 2019-2021 в чотирьох  номінаціях: «Кращий кабінет методиста», «Кращий кабінет логопеда», «Кращий кабінет психолога», «Краща групова кімната» ЗДО, та посів почесні місця в усіх номінаціях серед 100 кращих закладів дошкільної освіти!

Фото без опису

Вітаю колектив закладу з почесними нагородами! Впевнена, що професійні якості наших вихователів, їх досвід роботи, енергія і цілеспрямованість будуть і надалі сприяти новим професійним звершенням!

З повагою,

Міський голова                                Інна Бойко