Вітаємо призерів Обласного конкурсу читців-декламаторів «Поетична пристань»

Дата: 10.02.2021 11:16

Члени гуртка «Мистецтво слова» (керівник Карпінська О.М.) Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Полупан Валерія (учениця 10 класу) та Новікова Катерина (учениця 5-Б класу) брали участь у Обласному конкурсі читців-декламаторів «Поетична пристань».

Конкурсантки продемонстрували належний рівень виконавської майстерності та сценічної культури, логічність мовлення, дикцію та стали переможцями І етапу обласного конкурсу читців-декламаторів «Поетична пристань» у номінації «Твори національно-патріотичного спрямування».

Полупан Валерія посіла перше місце в своїй категорії, а Новікова Катерина – друге. Вітаємо учнів та їх керівника з перемогою та бажаємо творчого натхнення та нових звершень. Так тримати!

З повагою, міський голова Інна Бойко