В міській раді відбулося засідання бюджетної комісії

Дата: 10.02.2021 18:55

У середу, 10 лютого 2021 року, в кабінеті міського голови Інни Бойко відбулося засідання комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку під головуванням голови комісії Ірини Заприкут.  На порядок денний комісії було винесено 19 питань.

Фото без опису

Зокрема, депутати заслухали та взяли до відома питання внесення змін до міського бюджету Снігурівської міської територіальної громади на 2021 рік, ряд питань про проведення передачі рухомого та нерухомого майна на баланс та оперативне управління підпорядкованих установ, питання внесення доповнення до заходів по виконанню Програми соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів Снігурівської ОТГ на 2021 рік, та ряд інших питань порядку денного.

За результатами засідання, члени комісії ухвалили винесення розглянутих питань на наступну сесію, яка відбудеться 12 лютого 2021 року.