Заходи з підвищення якості і покращення психосоціального благополуччя дітей

Дата: 12.02.2021 11:19

В рамках програми розвитку емоційної стійкості дітей, за підтримки проекту «Сприяння захисту добробуту та соціальної згуртованості вразливих груп населення в Україні за підтримки Данського Червоного Христа» у Снігурівському закладі дошкільної освіти №7 (ясла-садок) Снігурівської міської ради з жовтня 2020 року триває проведення заходів з підвищення якості і покращення психосоціального благополуччя дітей. Іх організовує практичний психолог закладу Тетяна Широка, яка пройшла навчальний тренінг з психосоціальної підтримки на рівні громад та отримала відповідний сертифікат, який підтверджує звання волонтер Снігурівської організації  Товариства Червоного Христа України.

Велику подяку висловлюємо волонтеру Миколаївській обласній організації Товариства Червоного Христа Ірині Піроженко за своєчасну доставку всіх необхідних матеріалів для роботи з дітьми та голові Снігурівської  РОТЧХУ Тетяні Баніт за співпрацю.

Вихователь-методист ЗДО №7 Наталія Слободянюк