В Снігурівському районі виявлено 4 нових випадки захворювання на коронавірус

Дата: 14.02.2021 10:44

Станом на 10:00 14 лютого в Миколаївській області зареєстровано 122 випадки захворювання на COVID-19. З усіх 40282 виявлених підтверджених випадків за місцем проживання: Снігурівський район – 440 (+4).

Відповідно до інформації ІАС ДП «Медичні закупівлі України» (система MEDdata), станом на 10:00 14.02.2021 на стаціонарному лікуванні в Снігурівській міській лікарні знаходиться 8 хворих та 13 осіб з підозрою.

Для зупинення розповсюдження коронавірусної інфекції закликаємо жителів міста та області дотримуватись карантинних обмежень, маскового режиму в громадських місцях, користуватись антисептиком та дотримуватись соціальної дистанції.