До дітей у "Журавлик" завітала майстриня з приготування смаколиків

Дата: 14.02.2021 10:50

Напередодні найромантичнішого свята підлітків та молоді – Дня Святого Валентина з відкритим серцем, радістю та натхненням до вихованців Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Журавлик» Снігурівської міської ради завітала майстриня із Засілля Герда Тетяна Василівна, яка провела з ними майстер-клас з приготування солодких смаколиків.

Під керівництвом Тетяни та допомоги вчителів діти мали змогу виготовити цукерки на паличці, оформити їх у гарний подарунок. Пані Тетяна розповіла дітям про особливості роботи з тістом, шоколадом, солодкими прикрасами, необхідність дотримання гігієни. А діти з задоволенням експериментували з солодким тістом, шоколадом, створювали свої власні шедеври.

"Щиро дякуємо пані Тетяні за теплу і солодку зустріч, яка залишила приємні відчуття задоволення від результатів своєї роботи та спілкування. Діти поласували власноруч виготовленими смаколиками та подарували їх своїм близьким", - відзначила директор центру Ольга Уткіна.