Педагогічна онлайн-студія

Дата: 12.02.2021 07:55

В умовах карантинних обмежень розпочала свою роботу педагогічна онлайн-студія, що має на меті обмін педагогічним досвідом, підвищенню компетентності та професійної майстерності, практичне спрямування безперервному фаховому вдосконаленню, розвитку творчого потенціалу кожного педагогічного працівника.

Фото без опису

10 лютого відбулось перше засідання педагогічної онлайн-студії «Знайомтесь: мої професійні надбання», у дистанційному форматі з використанням платформи Zoom. Педагоги 16 закладів загальної середньої освіти та члени атестаційної комісії Снігурівської ОТГ мали змогу ознайомитись з досвідом роботи КОВТУН Ганни Миколаївни, вчителя української мови та літератури Павлівської НВК. Ганна Миколаївна спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має звання «Старший вчитель» та як керівник гуртка «Животоки» - «Керівник гуртка-методист». Педагогиня підготувала цікавий і змістовний матеріал для своїх колег.

Лариса ГОРНОСТАЙ, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Снігурівської міської ради