Снігурівські педагоги ділились досвідом онлайн

Дата: 11.02.2021 07:58

11 лютого продовжено роботу педагогічної онлайн-студії «Знайомтесь: мої професійні надбання» у дистанційному форматі з використанням платформи Zoom за двома локаціями.

Фото без опису

У першій частині зустрічались і ділились своїм досвідом вчителі початкових класів ВЛАДИМИРОВА Людмила Андріївна, вчитель Павлівського НВК, спеціаліст І кваліфікаційної категорії, яка має педагогічний стаж роботи 20 років та РЕВУЦЬКА Тетяна Володимирівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічний стаж роботи 37 років в одному закладі – Юріївській філії. Педагоги продемонстрували цікаві, змістовні презентації своєї роботи.

Під час другої частини засідання педагогічної онлайн-студії зустрілись вчителі трудового навчання, які мали змогу ознайомитись з досвідом роботи колег – вчителів вищої категорії ГОРНОСТАЙ Лариси Володимирівни, яка має звання «Старший вчитель», стаж педагогічної роботи 19 років, Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та РЕЗНІК Людмили Михайлівни, яка має звання «Вчитель-методист», Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, стаж роботи 43 роки, багаторічний очільник РМО вчителів трудового навчання. Педагоги поділились із зібранням власним досвідом роботи щодо проектно-технологічної діяльності та специфікою викладання предмета під час дистанційного навчання.

Лариса ГОРНОСТАЙ, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Снігурівської міської ради