Вітаємо з перемогою!

Дата: 15.02.2021 12:52

11-13 лютого на базі Миколаївського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів учнів-членів Малої академії наук України. Відрадно, що наймолодша учасниця відділення хімії та біології (секція «Ботаніка»), учениця 9 класу Василівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Снігурівської міської ради Лучків Тетяна посіла почесне І місце.

Науковим керівником, наставником та порадником Тетяни є учитель біології, вчитель-методист Александрова Ірина Григорівна.

Шановні Тетяно та Ірино Григорівно, вітаємо вас перемогою. Так тримати! Бажаємо здоров’я та успіхів на всеукраїнському етапі конкурсу-захисту МАН.

Міський голова Інна Бойко