В Калинівському старостинському окрузі вшанували воїнів-афганців

Дата: 15.02.2021 15:37

В Калинівському старостинському округу 15 лютого відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-гу річницю виведення військ обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану.

Працівники округу хвилиною мовчання вшанували пам'ять  загиблих героїв та поклали квіти до могили загиблого воїна-афганця Кормильця О.П. В Калинівському НВК пройшла година спілкування, в якій взяли участь афганці Котик Юрій Вячеславович та Святий Михайло Ярославович, а також учасник АТО Мельник Володимир Миколайович. В сільській бібліотеці оформлено книжкову виставку «Були ми там, куди нас кликав час».

Вічна пам'ять полеглим бійцям!

Честь і шана живим воїнам-інтернаціоналістам!