Робота педагогічної онлайн-студії «Знайомтесь: мої професійні надбання» у дистанційному форматі

Дата: 17.02.2021 16:36

17 лютого продовжено роботу педагогічної онлайн-студії «Знайомтесь: мої професійні надбання» у дистанційному форматі з використанням платформи  Zoom за двома локаціями.

У першій частині ділились своїм досвідом вчителі початкових класів ВОСКОБОЙНІКОВА Тетяна Валентинівна, вчитель Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має звання «Старший вчитель» і педагогічний стаж роботи 28 років. Тетяна Валентинівна регіональний тренер, яка пройшла навчання за підтримкою The LEGO Foundation, неодноразово проводила майстер-класи для колег району, щодо використання LEGO в освітньому процесі. ЗАСТАВЕНКО Тетяна Олексіївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має звання «Вчитель-методист» та педагогічний стаж роботи 36 років у Снігурівській ЗОШ І-ІІІ ст.№1. Тетяна Олексіївна більше п‘яти років успішно очолювала районне методичне об‘єднання вчителів початкових класів. Педагоги продемонстрували цікаві, змістовні презентації своєї роботи.

Під час другої частини засідання педагогічної онлайн-студії зустрілись вчителі української мови, які мали змогу ознайомитись з досвідом роботи колег з Тамаринської ЗОШ І-ІІІ ст. – РАДЧЕНКО Любові Василівни та СИВИК Світлани Григорівни, вчителів вищої категорії зі званням «Старший вчитель», стаж педагогічної роботи вчителів понад 35 років. У презентаціях вчителі представили  досвід з краєзнавчої  роботи та інструменти дистанційного навчання.

Лариса ГОРНОСТАЙ, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Снігурівської міської ради