До Дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2021 08:26

День Героїв Небесної сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. В Калинівському старостинському округі разом з сільською бібліотекою та сільським будинком культури проведено  хронограф пам'яті «Герої не вмирають... Просто йдуть...».

Присутні згадали  хронологію подій Революції гідності -  від перших мирних днів на Майдані до відкритого протистояння, коли українці  віддавали  життя заради нової омріяної України. Було переглянули фільм-реквієм «Небесна сотня в вирій полетіла…». Учасники заходу познайомилися із книгами про цю історичну подію, представленими на ілюстраційно - тематичній виставці «На варті наших душ Небесна Сотня».

На заході лунали патріотичні вірші та пісні у виконанні учасників художньої самодіяльності Калинівського будинку культури. Наприкінці заходу пам’ять полеглих героїв Майдану вшанували  хвилиною мовчання.