До Дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2021 08:26

День Героїв Небесної сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. В Калинівському старостинському округі разом з сільською бібліотекою та сільським будинком культури проведено  хронограф пам'яті «Герої не вмирають... Просто йдуть...».

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Присутні згадали  хронологію подій Революції гідності -  від перших мирних днів на Майдані до відкритого протистояння, коли українці  віддавали  життя заради нової омріяної України. Було переглянули фільм-реквієм «Небесна сотня в вирій полетіла…». Учасники заходу познайомилися із книгами про цю історичну подію, представленими на ілюстраційно - тематичній виставці «На варті наших душ Небесна Сотня».

На заході лунали патріотичні вірші та пісні у виконанні учасників художньої самодіяльності Калинівського будинку культури. Наприкінці заходу пам’ять полеглих героїв Майдану вшанували  хвилиною мовчання.