НЕБЕСНА СОТНЯ – ЛІТОПИС НАШОЇ ПАМ’ЯТІ.

Дата: 19.02.2021 10:43

Шість років відділяють нас від подій Революції Гідності – лютневих днів, коли кращі з кращих віддали своє життя за право жити у вільній державі. Народ назвав їх Небесною Сотнею – українців та іноземців, які загинули в Києві на Майдані. Вони пішли у Вічність — за честь, за волю, за право бути Громадянином.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

З нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні  бібліотеки  Снігурівської міської ради провели цикл заходів: панораму гідності «Майдан - це стан душі і поклик серця», годину пам`яті «Герої не вмирають», літературно-документальну експозицію «Лицарі Небесної Сотні», годину історичної пам'яті «Народ України захищає свою Батьківщину» та інші. До заходів у бібліотеках були оформлені книжкові виставки: «Герої Небесної сотні», «Сила незламного духу», «Герої не вмирають». Заходи проходили в атмосфері патріотизму та болю за тими, хто не вагаючись, ціною власного життя заплатив за право жити у вільній, демократичній, правовій державі.