Заходи до річниці Революції Гідності

Дата: 20.02.2021 10:59

Із метою звеличення людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України з нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні в сільських закладах культури відділу культури, молоді та спорту Снігурівської міської ради проведено низку тематичних заходів: години пам’яті «Герої не вмирають», книжкові виставки, присутні переглянули вражаючі відеоматеріали історичної правди подій Євромайдану про Небесну Сотню, яка назавжди «відлетіла в небеса».

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Керівником гуртка Юріївського сільського клубу Кирдяк Валентиною Геннадіївною до Дня Героїв Небесної сотні було проведено акцію ««Ангели Майдану» та оформлено виставку у Юріївській бібліотеці-філії Публічної бібліотеки Снігурівської міської ради "У їхніх серцях жила Україна".