Заходи до річниці Революції Гідності

Дата: 20.02.2021 10:59

Із метою звеличення людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України з нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні в сільських закладах культури відділу культури, молоді та спорту Снігурівської міської ради проведено низку тематичних заходів: години пам’яті «Герої не вмирають», книжкові виставки, присутні переглянули вражаючі відеоматеріали історичної правди подій Євромайдану про Небесну Сотню, яка назавжди «відлетіла в небеса».

Керівником гуртка Юріївського сільського клубу Кирдяк Валентиною Геннадіївною до Дня Героїв Небесної сотні було проведено акцію ««Ангели Майдану» та оформлено виставку у Юріївській бібліотеці-філії Публічної бібліотеки Снігурівської міської ради "У їхніх серцях жила Україна".