Конкурс знавців рідної мови «Барви рідного слова».

Дата: 21.02.2021 15:21

Щороку 21 лютого народи нашої планети святкують День рідної мови. Це незвичайне свято, і відзначають його по – особливому. В цей день люди нагадують одне одному про те, як важливо берегти рідну мову. Адже мова – це великий скарб народу. Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд.

Напередодні цього свята до Публічної бібліотеки завітали учні 5-6 класів Снігурівської ЗОШ  I-IIIст. №3 з педагогом – організатором Карапетян М.С. та асистентом вчителя Овчар Л.Л.. Учні прийняли участь у конкурсах: «Словникар», «Жартівливий», «Знайко», «Народ скаже, як зав’яже», «Грамотії», «Будівельник», «Шифрувальник» та «Розумне перо». Діти швидко впоралися із завданнями та отримали на згадку сувенірні сердечка «Я люблю рідну мову».