Звернення Снігурівського міського голови Інни Бойко з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2021 08:00

20 лютого український народ вшановує Героїв Небесної Сотні, які загинули, захищаючи європейське майбутнє нашої держави. Ми пам’ятаємо ті лютневі дні 2014 року, коли гинула Небесна Сотня. Учасники Революції Гідності повстали проти авторитарного режиму, цинічної системи брехні та фальші. На таке здатні тільки справжні герої. На шляху боротьби за демократичні цінності та європейські прагнення їх не зупинили ні кулі снайперів, ні гранати, ні людська жорстокість. За таку бажану свободу нам довелося заплатити кров’ю кращих синів України.

Боротьба Майдану завершилась перемогою над злочинним режимом тодішньої влади.  Але боротьба за самовизначення, за право бути господарями на своїй землі і досі триває на Сході нашої держави.

Віддаймо шану патріотизму і мужності Героїв Небесної Сотні. Вклонімося кожному, хто виступив проти авторитарного режиму, і всім тим, хто зараз захищає нас від російської агресії!

Вічна і світла пам’ять Патріотам, Героям Небесної сотні, що загинули в боротьбі за нашу свободу!

Міський голова Інна Бойко