Інна Бойко провела робочу зустріч з представниками АТ «Укрпошта»

Дата: 25.02.2021 20:07

У четвер, 25 лютого 2021 року, міський голова Інна Бойко провела робочу зустріч з представниками Миколаївської дирекції АТ «Укрпошта», в ході якої було розглянуто низку актуальних питань.Фото без опису

Проблематика забезпечення поштовими послугами вже давно гостро стоїть перед сільськими мешканцями нашої громади. У багатьох селах поштові відділення були закриті і мешканці сіл відчувають незручності з отриманням тих послуг, що раніше забезпечувала АТ «Укрпошта», а саме доставка відправлень, періодичних видань, оплата комунальних послуг та інше.

Учасники зустрічі обговорили можливості налагодження подальшої співпраці та покращення надання поштових послуг для населення.

Очільниця громади запевнила, що міська рада зацікавлена у збереженні мережі поштових відділень на території Снігурівської ОТГ. Інна Бойко акцентувала, що запорукою подальшої співпраці має стати сплата Укрпоштою податку з доходів фізичних осіб у бюджет громади в рамках, передбачених Податковим Кодексом України.