Робоча зустріч

Дата: 05.02.2021 20:57

04 лютого 2021 року начальником Снігурівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Устіченко Русланом разом з  старшим інспектором Снігурівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Кирийчук Тетяною було проведено робочу зустріч з старшим інспектором з питань підготовки до звільнення відділу СВПР Державної установи «Снігурівська виправна колонія №5» Фещуком Павлом. Під час зустрічі обговорювались питання взаємодії щодо підготовки до звільнення засуджених до позбавлення волі з метою їх трудового та побутового влаштування, а також недопущення порушення строків направлення відповідних запитів та відповідей на них сторонами.

В підсумку учасники домовились про подальшу взаємодію в напрямку пенітенціарної пробації та виконання норм діючого законодавства щодо соціального супроводу засуджених, які готуються до  звільнення.

Старший інспектор Снігурівського РС

ФДУ «Центр пробації»