Соціально-виховна робота з залученням волонтера пробації

Дата: 21.01.2021 12:59

Одним із основних напрямів Снігурівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області  є соціально-виховна роботи з клієнтами пробації, щодо недопущення вчинення ними повторних злочинів.Фото без опису

З метою формування законослухняного способу життя та позитивного ставлення до навчання 19.01.2021 року  провідним інспектором Снігурівського районного сектору  «Центру пробації» Селівановою Оленою  до індивідуально-профілактичної роботи з неповнолітньою клієнткою пробації  було залучено   волонтера пробації  Кожанова Олександра  Юрійовича, який являється депутатом Снігурівської міської ради.  Під час бесіди з клієнткою Олександр Юрійович провів консультування щодо питань, які виникають у разі звернення до органів місцевого самоврядування щодо отримання соціальних послуг, а також він провів бесіду щодо необхідності  продовження навчання для отримання професії муляра-штукатура, яку неповнолітня здобуває в Снігурівському професійному ліцеї.

В кінці зустрічі Кожанов Олександр Юрійович надав свої контактні данні для подальшої співпраці з неповнолітньою, яка отримала позитивні враження від спілкування з волонтером та його мотивуючої бесіди щодо планів на майбутнє.

Старший інспектор Снігурівського РС

ФДУ «Центр пробації»