День Святого Миколая – свято з особливим шармом

Дата: 22.12.2020 09:01

Новорічні свята – саме та пора, коли кожен із нас сподівається на чудо і позитивні зміни у житті. Дорослі та діти чекають на подарунки. Не є винятком і діти та підлітки, які перебувають на обліку органів пробації. Щорічно в різних областях України органи пробації організовують тематичні заходи з нагоди святкування Дня Святого Миколая.Фото без опису

Не стали винятком й  працівники  Снігурівського районного сектору філії  Державної установи «Центр пробації»  в Миколаївській області ,які  провели виховний захід для неповнолітніх клієнтів пробації.

Першочерговими завданнями у виховній роботі з неповнолітніми клієнтами пробації були поставлені:створення позитивного настрою;ознайомлення із традиціями й обрядами рідного народу. А також нагадали правила поведінки під час Новорічних та Різдвяних свят.

Після закінчення виховного заходу неповнолітніх клієнтів пробації пригостили солодкими подарунками.

Провідний інспектор                                                                  Олена Селіванова