Дата: 25.02.2021 21:06

Комп’ютерні технології – необхідна умова формування сучасного іміджу шкільної бібліотеки. Наявність у бібліотеці сучасних технологій – безсумнівне свідоцтво того, що вона виходить на певний рівень інформатизації. Роль і завдання шкільної бібліотеки визначаються новими задачами освіти. Сьогодні актуальним є не тільки надання школою певної суми знань, а й формування потреби й навичок самоосвіти, розвиток творчої та пізнавальної діяльності учнів.

25 лютого 2021 року на базі Снігурівського будинку творчості дітей та юнацтва Центром професійного розвитку педагогічних працівників Снігурівської міської ради проведено семінар-навчання шкільних бібліотекарів «Впровадження нових інформаційних технологій у практику роботи сучасної шкільної бібліотеки засобами Google», участь у якому взяли  бібліотекарі закладів загальної середньої освіти Снігурівської ОТГ.

Учасники семінару мали змогу практично ознайомитись з інструментами Google – допоможе організувати навчання з використанням дистанційних форм та ресурсів у бібліографічній, інформаційно-пошуковій та навчальній діяльності.

Сучасна шкільна бібліотека - це не тільки місце зберігання інформації, а, насамперед, інформаційно-ресурсний центр, що здійснює повноцінне інформаційне та методичне забезпечення навчально-виховного процесу.

Лариса ГОРНОСТАЙ, директор Центру

професійного розвитку педагогічних працівників