Державна судова адміністрація має намір провести заходи з консервації будівлі колишнього банку «Україна» у Снігурівці

Дата: 27.02.2021 20:18

У січні поточного року Снігурівська міська рада направила лист до Державної судової адміністрації України стосовно передачі із державної в комунальну власність Снігурівської ОТГ будівлю колишнього банку «Україна», щоб у подальшому мати можливість привести її до належного технічного та санітарного стану.

Днями, до Снігурівської міської ради надійшов лист від Державної судової адміністрації України України, у якому йдеться про те, що ДСА не планує передавати будівлю на баланс ОТГ і має намір провести заходи з консервації будівлі колишнього банку з метою його подальшого використання для потреб Снігурівського районного суду.

Окрім того, Територіальному управлінню Державної судової адміністрації України в Миколаївській області надано доручення терміново вжити заходів щодо вирішення питання впорядкування території колишнього банку.