Світла пам’ять!

Дата: 02.03.2021 15:12

В це не хочеться вірити й важко усвідомити. Але сталося непоправне. Сьогодні обірвалося життя  хорошої, чуйної людини – Ланової Людмили Борисівни, працівника райдержадміністрації.

Міський голова Інна Бойко, депутатський корпус, виконавчий комітет та виконавчий апарат Снігурівської міської ради висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Людмили Борисівни.

Сьогодні, у цей важкий для вас час, ми разом з вами низько схиляємо голову у скорботі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для вас людини, а наші молитви та щирі співчуття полегшать родинне горе

Світлий, добрий спомин про Людмилу Борисівну завжди житиме в серцях рідних, колег, друзів, усіх, хто її знав, любив та поважав.

Вічна пам’ять!