Пошкоджений понтон Нововасилівського мосту витягли на берег

Дата: 03.03.2021 17:33

У середу, 3 березня 2021 року, пошкоджений понтон Нововасилівського мосту витягли на берег та провели його детальне обстеження. У зв’язку з численними пробоїнами проводиться розрахунок вартості металу та ремонтних зварювальних робіт, паралельно розглядаються варіанти придбання нового понтону.

Після проведення усіх обрахунків буде прийнято остаточне рішення щодо ремонту старого або закупівлі нового понтону.

Нагадуємо, що на час перекриття руху автомобільного транспорту через понтонний міст, для мешканців сіл Нововасилівського старостинського округу буде забезпечено щоденний автобусний підвіз до  міста Снігурівка та назад.