Книга – це найцінніший скарб,  який впливає на серця та розум дитини.

Дата: 04.03.2021 14:21

З метою популяризації читання працівники  Публічної  бібліотеки завітали до учнів 4 класів Снігурівської ЗОШ І-ІІІст. №3. Бібліотекарі  провели експрес-огляд «Дитячі смаколики» і представили дітям нові книжки від Українського інституту книги. Ці видання досить цікаві, вони містять чимало яскравих ілюстрацій та легкі для сприйняття тексту. Учні взяли участь у бібліо-вікторині  «Так» чи «Ні» та конкурсі «Словограй».

Діти спостерігали, вигадували, фантазували, виступали, а в нагороду отримали чудові закладки.

Бібліотекарі на завершення побажали всім присутнім залишатися такими розумними, творчими і читаючими. Сподіваємося, що до бібліотеки завітають нові читачі.