Виставки творчих робіт майстринь-рукодільниць

Дата: 05.03.2021 08:06

Початок весни – це відродження від зимового затишшя, коли сама природа неначе народжується знову,  даруючи нам тепло, надію на майбутнє буяння та процвітання. А ще початок весни знаменується святом, святом жінки, яка також дарує життя, затишок та тепло.

Тому не дивно, що у бібліотеках Снігурівської міської ради до Міжнародного жіночого дня  були організовані . Роботи,  представлені на  них,  виконані в різних жанрах, вони вражають різнобарв’ям кольорів та досконалою технікою виконання. В кожній закладена душа майстрині. Всього представлено більше 100 робіт 25-ти жінок-майстринь.

Дивлячись на цю рукотворну красу, створену золотими руками жінки, дивуєшся, де береться стільки енергії та терпіння, адже ця робота вимагає багато часу та кропіткої праці.    Бажаємо їм і надалі творити дива, які нікого не залишають байдужими!