Привітання міського голови Інни Бойко з Міжнародним жіночим днем

Дата: 08.03.2021 08:00

Шановні жінки Снігурівщини!

Прийміть щирі та теплі вітання з нагоди чудового свята – 8 Березня, яке наповнене теплими словами, щирими посмішками та весняним настроєм.Фото без опису

У будь-яку днину, за будь-яких обставин, без вихідних і відпусток кожна з вас виконує святу місію берегині сім’ї. Тож бажаю вам, щоб те тепло, яке ви так щедро даруєте не лише своїм рідним та близьким, але й усім, хто вас оточує, повернулося до вас сторицею і зігріло у ці весняні дні.

Нехай у вашому житті буде якомога більше сонця, усмішок і квітів! Нехай поруч з вами завжди буде надійне чоловіче плече, а діти завжди радують своїми успіхами! Щастя і благополуччя вам, вашим рідним і близьким!

Зі святом весни!

Міський голова Інна Бойко