Привітання секретаря міської ради Сергія Верловицького зі святом 8 Березня

Дата: 08.03.2021 08:01

Шановні наші жінки!

Від щирого серця  вітаю вас з Міжнародним жіночим днем!

Ви надихаєте усіх нас на нові звершення, добрі справи, даруєте радість і тепло. Ми пишаємося вами, цінуємо за терпіння, розуміння й підтримку. Без вас уявити світ неможливо, а з вами він – прекрасний.

Нехай доля постійно буде до вас доброю, нехай усюди вас супроводжують радість і удача, підтримка, розуміння і любов близьких людей. Міцного здоров’я вам і вашим родинам, дітям, онукам, щастя, добра і благополуччя у кожному домі. Божої благодаті, віри і надії на краще життя.

Зі святом, рідні, кохані, шановні, прекрасні! Нехай весна живе у вашому серці, щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій – нехай вам забезпечать ті, хто поряд, хто любить вас і кого любите ви, сімейного тепла та затишку!

Секретар міської ради Сергій Верловицький