«СЛОВО КОБЗАРЯ ДО КОЖНОГО СЕРЦЯ»

Дата: 09.03.2021 09:42

З нагоди відзначення 207-ї річниці з дня народження Т.Г. Шевченка в Публічній бібліотеці відбувся літературний ранок «Тарасовими шляхами».        Вихованці групи продовженого дня Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вихователь Пацкань О.М.) мандрували сторінками творчості великого поета, закріпили знання про те, що Т. Шевченко не тільки поет, а й художник. Діти дізналися про цікаві факти з життя поета , читали вірші Тараса Григоровича зі збірки  « Малий Кобзар»,  «Кобзарик»,  розфарбували розмальовки до його творів. Відкрити  багатогранну постать поета для школярів допомогла книжкова виставка «Шевченкове слово і слава», на якій були представлені твори геніального поета для дітей та література про нього.

Ім’я  великого Кобзаря невіддільно пов’язане з Україною. В ньому наша історія, наша мрія, наша надія.  Пам’ять про поета вічна.