«Волонтерство в громаді» від Програми «U-LEAD з Європою»

Дата: 10.03.2021 09:54

Станом на початок березня 2021 року було завершено відбір проєктів в рамках конкурсу проєктів «Волонтерство в громаді» від Програми «U-LEAD з Європою». У рамках другого етапу конкурсу на розгляд комісії з відбору надійшло 44 проектних пропозицій від переможців першого етапу.

Фото без опису

Приємно, що проект «Допоможемо. Підтримаємо. Пошиємо: підтримка закладів охорони здоров'я в боротьбі з COVID-19 шляхом пошиття захисних масок, халатів, постільної білизни та подушок» Снігурівської ОТГ отримав достатні  оцінки  та був визначений одним з переможців конкурсного відбору!

Найближчим часом представники Програми «U-LEAD з Європою» зв’яжуться для роз’яснення подальших процедур із підготовки до підписанням договору про надання фінансової підтримки.