Снігурівська міська рада працює в напрямку залучення інвестицій

Дата: 10.03.2021 12:55

6 березня в м. Миколаїв відбувся майстер клас «Можливості залучення грантових коштів до ОТГ», який надав можливість для учасників знайти платформи для пошуку актуальних конкурсів, опанувати структуру проєктних заявок, прописати покроковий план подальших дій, а також грамотно складати бюджет. У заході від Снігурівської ОТГ взяла участь Ольга Лєвшова, головний спеціаліст сектору енергоменеджменту, муніципальних ініціатив та інвестицій.

Також минулого тижня у рамках Меморандуму про співпрацю між Снігурівською міською радою та Асоціацією «Інноваційний кластер «Регіональний Інноваційний ХАБ» представникам ОТГ було надано фахову інформаційну підтримку та супровід бізнес проектів. В семінарі взяли участь Наталія Суслєганова, завідувач сектору економічного розвитку, агропромислового комплексу, торгівлі та оподаткування. Римма Колісніченко, головний спеціаліст сектору економічного розвитку, агропромислового комплексу, торгівлі та оподаткування та Ольга Лєвшова, головний спеціаліст сектору енергоменеджменту, муніципальних ініціатив та інвестицій.