Відбулась онлайн-зустріч «Майстри педагогічної справи ЗДО презентують»

Дата: 11.03.2021 15:28

11 березня відбулась онлайн-зустріч «Майстри педагогічної справи ЗДО презентують». Досвідом роботи з колегами поділились вихователі закладів дошкільної освіти №1 і №7 міста Снігурівки - ГЛУШКО Світлана Миколаївна, ДУХНЯК Валентина Анатоліївна та ОГОРОДНИК Наталія Леонідівна, які мають педагогічні званням «Вихователь-методист». Педагоги продемонстрували цікаві, змістовні презентації, ознайомили з технологіями, що використовують під час занять, класичними та альтернативними методиками, методичними розробками, рекомендаціями для батьків щодо розвитку та виховання дошкільника.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Лариса ГОРНОСТАЙ, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Снігурівської міської ради