Вітаємо переможця!

Дата: 12.03.2021 19:22

Нещодавно було оголошено підсумки III (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» з номінацій «Література» та «Історія України і державотворення».

Фото без опису

На розгляд журі обласного етапу конкурсу в номінації «Література» представлено 35 учнівських робіт, у номінації «Історія України і державотворення» - 22 роботи. Учасники виконували творчі роботи на тему «Торуй свій шлях - той, що твоїм назвався, той, що обрів тебе навіки вік» (В. Стус). Учнівські дослідження, присвячені проблемам державотворення в Україні, формуванню української нації, національної самосвідомості, презентували роль видатних діячів політичного та суспільного життя Миколаївщини.

"Пишаємося тим, що робота снігурівчанина, учня Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Євгена Одарченка здобула належну оцінку журі, а наш земляк став переможцем конкурсу. Бажаю нових здобутків та перемог у навчанні та житті!", - відзначила міський голова Інна Бойко.

Євгена нагороджено дипломом департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації.