Президент відзначив загиблого добровольця зі Снігурівщини Андрія Беленця орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

Дата: 14.03.2021 18:23

З нагоди Дня українського добровольця Президент Володимир Зеленський підписав указ № 97/2021, яким відзначив державними нагородами тих, хто виявив особисту мужність у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Фото без опису

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня відзначено 67 добровольців, з яких 64 – посмертно. Серед них і наш земляк – Андрій Анатолійович Беленець, який загинув у 2014 році під час жахливого 40-годинного бою, який тривав біля села Піски, Ясинуватського р-ну, Донецької області. Андрія оточили ворожі окупанти і щоб не потрапити в полон до ворогів відважний воїн загинув у результатів розриву власної гранати разом з чотирма терористами.

Героя було поховано у селі Новокиївка, Снігурівського району, Миколаївської області. Вдовою залишилася дружина Ірина, а без батька - донька Олександра та сини Андрій та Артем.

Вічна слава Герою, який стояв на захисті незалежності нашої Держави до останньої краплі крові!