Обласний конкурс "Лідер року - 2021"

Дата: 16.03.2021 14:30

Протягом січня-лютого 2021 року відбулося оцінювання проєктів учасників І туру ІІ етапу обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року 2021» за темою «Я – кандидат». На розгляд журі було надіслано 29 конкурсних робіт учасників-переможців І (районного) етапу обласного конкурсу з закладів загальної середньої та позашкільної освіти Миколаївської області.

За результатами І туру ІІ етапу обласного конкурсу учениця Снігурівської ЗОШ №1 Коротка Вікторія виборола право брати участь у ІІ турі ІІ етапу конкурсу "Лідер року" та 12 березня подала свій проєкт "Я - відеоблогер".

"Щиро вітаємо снігурівську ученицю з досягненням! Бажаємо Вікторії подальших творчих успіхів та здобутків!, - відзначила міський голова Інна Бойко.