До уваги сільгосптоваровиробників

Дата: 17.03.2021 08:17

У рамках проекту «Основний кредит для аграрної галузі - Україна» Європейський Інвестиційний Банк надав Україні позику в розмірі 400 млн. євро для кредитування підприємств, що провадять діяльність у створенні ланцюжків доданої вартості зернових, олійних культур та аквакультури/рибальства, для підвищення конкурентоспроможності продукції українських виробників на національному та міжнародних ринках.Фото без опису

З метою впровадження на території області проекту Європейського Інвестиційного банку, 25 березня 2021 року о 10.00 відбудеться його презентація.

Захід спрямований на всебічне інформування потенційних бенефіціарів про умови кредитування, залучення коштів на розвиток важливих секторів економіки.

До участі у заході запрошуються агровиробники громади, які займаються вирощуванням сільськогосподарських культур, осіб, які займаються аквакультурою/рибальством, а також представників елеваторів та постачальників засобів виробництва.

Посилання на zoom-конференцію:

Код доступу: 255388