Оголошено результати конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП «Снігурівська міська лікарня»

Дата: 17.03.2021 08:33

Оголошено про результати конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Снігурівська міська лікарня» Снігурівської міської ради.

Фото без опису

15 березня 2021 року  відбувся конкурс на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Снігурівська міська лікарня» Снігурівської міської ради. На розгляд конкурсної комісії, затвердженої розпорядженням міського голови від  24.02.2021 № 51, було подано одну конкурсну пропозицію від Желнарського Дениса Олеговича, виконуючого обов’язки директора комунального некомерційного підприємства «Снігурівська міська лікарня» Снігурівської міської ради.

За результатами заслуховування конкурсної пропозиції та проведення співбесіди конкурсна комісія, шляхом поіменного голосування, обрала переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Снігурівська міська лікарня» Снігурівської міської ради Желнарського Дениса Олеговича.